Головна » 2017 » Лютий » 20 » Біль душі – Афганістан.
Біль душі – Афганістан.
17 лютого Микола Якубов запросив до Мистецької вітальні міської дитячої школи мистецтв членів Кам’янець-Подільської міської спілки ветеранів Афганістану: голову спілки Володимира Дудко, І заступника Валентина Кособуцького, Генадія Левицького та Анатолія Островського на вечір пам’яті загиблих в Афганістані.
Учні та викладачі школи підготували концертну програму, до якої увішли вокальні та інструментальні твори, що створили затишну атмосферу для спогадів, у виконанні: Ірини Шпортак, Прокопчука Івана (викладач Марія Омельчук), Олександра Лівіцького (Ірина Шпортак), ансамблю скрипалів «Адажіо» (керівник Оксана Бордюк, концертмейстер Інна Луценко), дуету «Тандем» та вокального ансамблю «Усмішка» (Олена Гнатюк). Виступи супроводжувала демонстрація фотографій військових подій минулого століття в Афганістані.
Ведучі вечора Надія Ферманюк та Роман Дубінський відтворили віршовані рядки, написані як спогад про військові втрати і надали слово Володимиру Тимофійовичу та Валентину Вікентійовичу, які розповіли про свою участь у військових діях на території Афганістану, подякували за вечір і побажали миру та спокою в країні. На згадку гості отримали листівки, виготовлені учнями художнього віддіу.

Категорія: Адміністрація | Переглядів: 110 | Додав: Администрация_МДШМ | Рейтинг: 0.0/0
Четвер, 15.11.2018, 19:26
«  Лютий 2017  »