Головна » 2017 » Лютий » 27 » Хоробрі серця серед нас.
Хоробрі серця серед нас.
20 лютого в Мистецькій вітальні міської дитячої школи мистецтв відбувся вечір до дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. На вечір були запрошені викладачі, учні та батьки навчального закладу.
Моторошно згадувати події, які назавжди закарбувалися в нашій пам’яті: вибухи, постріли, палаючі барикади, густий чорний дим, машини «швидкої», крики людей, хлопці з дерев’яними щитами, які свідомо йшли під кулі .
Зі смутком в очах присутні переглянули зворушливі відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу під час подій на Майдані. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих героїв
Гарну тематичну програму підготувала концертмейстер школи Лілія Дюкар. На вечір пам’яті Героїв Небесної сотні завітала місцева поетеса, член клубу «Ліра» Людмила Дрезналь, яка прочитала свої вірші.
Слова ведучих: учениці театрального класу Хвиль Вікторії та викладача Романа Дубінського глибоко запали в душу кожному присутньому. Учні школи декламували вірші та співали пісні про гідність та патріотизм героїв Небесної Сотні, які відгукнулися в серці кожного гостя вітальні: пісня «Ангели Майдану» прозвучала у виконанні Лівіцького Олександра, «Повертайся живим» - Камінської Віолетти (викладач Ірина Шпортак), «Чорна квітка» - Шимкової Анни, «Човен» - дуету «Тандем», «Обійми» - зразкового вокального ансамблю «Усмішка» (керівник Олена Гнатюк).
Вечір став данню пам’яті учасникам Революції Гідності, які віддали своє життя – заради зміни українцями своєї держави, щоб жили, творили, берегли свободу, отриману дорогою ціною.

Категорія: Адміністрація | Переглядів: 117 | Додав: Администрация_МДШМ | Рейтинг: 0.0/0
Четвер, 15.11.2018, 20:08
«  Лютий 2017  »