Головна » 2017 » Лютий » 27 » В мистецькому колі однодумців.
В мистецькому колі однодумців.

24 лютого міська дитяча школа мистецтв вкотре гостинно відкрила свої двері і запросила на свято обдарованих, талановитих особистостей, які вже не один рік примножують славу нашої школи, на ІІІ Фестиваль дитячої творчості “В мистецькому колі”.
Школа – це оазис гарного смаку, центр перевіреної часом системи творчого виховання. Активно діяти, творити, працювати – ось шлях, на якому здібності дадуть змогу кожній молодій людині стати майстром своєї справи. Фестиваль дає змогу відкритися кожному з них творчому колективі. Про це свідчили виступи учасників, які вклали в них свою працю, натхнення, фантазію.
Кожен колектив, що виходив на сцену приніс із собою неоцінений скарб – любов до музики та поетичного слова, доброзичливість у серці, бажання творити, даруючи одне одному миті насолоди від спілкування. Пісні та інструментальні твори, гарний настрій та усмішку усім присутнім дарували творчі колективи школи: ансамбль скрипалів молодших класів (підготовчий та 1 класи), ансамбль скрипалів «Адажіо» (керівник Оксана Бордюк), дуети класу викладача Ольги Кріль, фортепіанні дуети класу викладача Інни Луценко, ансамблі духових інструментів (Микола Заремський), ансамбль бандуристів (Леонтина Савіцька), вокальний ансамбль «Водограй» (Оксана Гора), вокальний ансамбль «Усмішка» (Олена Гнатюк).
Фестиваль ще раз довів, що будь-який вид творчості може передавати почуття і думки мільйонів людей. Викладацький колектив школи бажає учасникам Фестивалю нескінченно світлого та щедрого на добро і вдачу життєвого шляху, хай повниться він радістю й достатком, Вірою, Надією та Любов’ю...

Категорія: Адміністрація | Переглядів: 111 | Додав: Администрация_МДШМ | Рейтинг: 0.0/0
Четвер, 15.11.2018, 19:45
«  Лютий 2017  »