Головна » 2017 » Квітень » 9 » виставка
виставка
Цього року міська дитяча школа мистецтв відзначає 25-річчя свого заснування. Ювілей відзначає й художній відділ, так як розпочав діяти з перших дів заснування школи. Саме до 25-річчя закладу 6 квітня у виставковій залі на Соборній відкрилась виставка «Шлях до творчості». Полотна і вироби декоративно-прикладного мистецтва у різних техніках та жанрах презентували учні та викладачі художнього відділу, а також випускники минулого року школи. До експозиції виставки увійшло близько 110 робіт – це роботи різні за темами та сюжетами, але об’єднані безмежною фантазією та оригінальністю творчого мислення, піднесеним настроєм та яскравими фарбами. Ще 62 роботи прикрасили вітрину виставкової зали.
На відкриття виставки завітало багато гостей. Окрасою свята став виступ ансамблю «Концертіно».
З вітальним словами до присутніх звернулась директор школи Рябчук Валентина Григорівна, яка розповіла про творчі здобутки та мистецькі перемоги відділу: «Сьогодні на художньому відділі школи навчається сто дітей, більшість яких є постійними учасниками конкурсів різного рівня. На рахунку багатьох – немало перемог та здобутків. Тож, учасникам виставки залишилося побажати лише наполегливості та реалізації задуманих планів».
Від імені міського голови присутніх привітав його заступник Вадим Савчук, який поділився своїми враженнями від перегляду виставки, зазначив, що дитячий малюнок завжди привертає увагу своєю щирістю, безпосередністю, відкритістю та особливою енергетикою, подякував викладачам за нелегку наполегливу працю та побажав творчої наснаги колективу.
Підтримати своїх колег та розділити з ними святковий настрій прийшли Олена Іванівна Савчук – директор міської художньої школи та викладачі школи.
Завідуюча художнім відділом Тетяна Білоус познайомила присутніх із викладачами відділу – Валентиною Лайтер, Світланою Лівіцькою, Людмилою Мегей, розповіла про особливості роботи з талановитими дітьми, наголосила, що головне – запалити та зберегти в їхніх душах любов до мистецтва. Зазначила, що усі ці роки відділ популяризує образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, викладачі навчають дітей творити щось прекрасне.
Після урочистої частини усіх присутніх було запрошено до перегляду творчих робіт.

Категорія: Художній відділ | Переглядів: 139 | Додав: Администрация_МДШМ | Рейтинг: 0.0/0
Четвер, 15.11.2018, 20:05
«  Квітень 2017  »